Tafeltennis op de Paralympyske Simmerspullen 2004: ferskil tusken ferzjes
Content deleted Content added
Tafeltennis op de Paralympyske Simmerspullen 2004 |
Flater |
||
Rigel 9: | Rigel 9: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{KORf}} |
|1||{{KORf}} |
||
Rigel 22: | Rigel 22: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{KORf}} |
|1||{{KORf}} |
||
Rigel 38: | Rigel 38: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{KORf}} |
|1||{{KORf}} |
||
Rigel 51: | Rigel 51: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{CZEf}} |
|1||{{CZEf}} |
||
Rigel 67: | Rigel 67: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{GERf}} |
|1||{{GERf}} |
||
Rigel 80: | Rigel 80: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{BELf}} |
|1||{{BELf}} |
||
Rigel 96: | Rigel 96: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{NEDf}} |
|1||{{NEDf}} |
||
Rigel 109: | Rigel 109: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{CHNf}} |
|1||{{CHNf}} |
||
Rigel 119: | Rigel 119: | ||
|} |
|} |
||
=== |
===Yndividueel=== |
||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
!Klasse!! |
!Klasse!!Lân!!{{goud}}!!Lân!!{{sulver}}!!Lân!!{{Brûns}} |
||
|- |
|- |
||
|Klasse 1||{{GER}}||[[Holger Nikelis]]||{{KOR}}||[[Hae Gon Lee]]||{{GER}}||[[Walter Kilger]] |
|Klasse 1||{{GER}}||[[Holger Nikelis]]||{{KOR}}||[[Hae Gon Lee]]||{{GER}}||[[Walter Kilger]] |
||
Rigel 153: | Rigel 153: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{FRAf}} |
|1||{{FRAf}} |
||
Rigel 166: | Rigel 166: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{CHNf}} |
|1||{{CHNf}} |
||
Rigel 182: | Rigel 182: | ||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
! |
!Plak!!Lân |
||
|- |
|- |
||
|1||{{CHNf}} |
|1||{{CHNf}} |
||
Rigel 192: | Rigel 192: | ||
|} |
|} |
||
=== |
===Yndividueel=== |
||
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
||
|- align="left" |
|- align="left" |
||
!Klasse!! |
!Klasse!!Lân!!{{goud}}!!Lân!!{{sulver}}!!Lân!!{{Brûns}} |
||
|- |
|- |
||
|Klasse 1-2||{{FRA}}||[[Isabelle Lafaye Marziou]]||{{FRA}}||[[Genevieve Clot]]||{{GBR}}||[[Catherine Mitton]] |
|Klasse 1-2||{{FRA}}||[[Isabelle Lafaye Marziou]]||{{FRA}}||[[Genevieve Clot]]||{{GBR}}||[[Catherine Mitton]] |
De ferzje fan 27 okt 2010 om 18.17
De XIIe Paralympyske Simmerspullen waarden yn 2004 yn Atene, Grikelân halden.
Manlju
Dubbel
Klasse 1-2
|
Klasse 3
|
Klasse 4
|
Klasse 5
|
Klasse 6-7
|
Klasse 8
|
Klasse 9
|
Klasse 10
|
Yndividueel
Klasse | Lân | Lân | Lân | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Klasse 1 | GER | Holger Nikelis | KOR | Hae Gon Lee | GER | Walter Kilger |
Klasse 2 | SVK | Jan Riapos | KOR | Gong Yong Kim | KOR | Kyung Mook Kim |
Klasse 3 | KOR | Young Gun Kim | FRA | Jean-Philippe Robin | SCG | Zlatko Kesler |
Klasse 4 | CHN | Yan Zhang | CZE | Michal Stefanu | KOR | Kyoung Sik Choi |
Klasse 5 | KOR | Byoung Young Kim | KOR | Eun Chang Jung | FRA | Christophe Durand |
Klasse 6 | GER | Daniel Arnold | GER | Rainer Schmidt | DEN | Peter Rosenmeier |
Klasse 7 | FRA | Stephane Messi | GER | Jochen Wollmert | ESP | Jordi Morales |
Klasse 8 | BEL | Mathieu Loicq | BEL | Marc Ledoux | SVK | Richard Csejtey |
Klasse 9 | AUT | Stanislaw Fraczyk | CHN | Xiaolei Lu | USA | Tahl Leibovitz |
Klasse 10 | SVK | Ladislav Gaspar | SWE | Fredrik Andersson | CHN | Yang Ge |
Froulju
Dubbel
Klasse 1-3
|
Klasse 4-5
|
Klasse 6-10
|
Yndividueel
Klasse | Lân | Lân | Lân | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Klasse 1-2 | FRA | Isabelle Lafaye Marziou | FRA | Genevieve Clot | GBR | Catherine Mitton |
Klasse 3 | SLO | Mateja Pintar | FRA | Stephanie Mariage | SVK | Alena Kanova |
Klasse 4 | GER | Monika Sikora Weinmann | ITA | Valeria Zorzetto | GER | Christiane Pape |
Klasse 5 | CHN | Gui Xiang Ren | CHN | Wei Hong Chen | TPE | Mei Hui Wei |
Klasse 6-8 | CHN | Xiaoling Zhang | SWE | Marleen Bengtsson Kovacs | RUS | Julija Ovsjannikova |
Klasse 9 | CHN | Mei Li Liu | CHN | Lina Lei | FRA | Thu Kamkasomphou |
Klasse 10 | POL | Natalia Partyka | CZE | Jolana Matouskova | CHN | Yu Qiang Li |